580 88 80
044

готові квартири 
з документами 
в розстрочку  

                                                                   ПОДРОБИЦI >>

 

ТАК ЖИВУТЬ В ЄВРОПІ

Житловий комплекс в м. Нейсс, Нiмеччина

Площа комплексу складає близько 25 000 кв. м, побудований в 2008 р., мiсцерозташування - 20 км вiд Дюссельдорфа.

ЖК Ogrody Piasta, Прушков, Польща

Площа комплексу близько 10 000 кв. м, збудовано в 2009, мiсцерозташування - 20 км вiд Варшави.

 

ЖК Neue Burg, Вольфсбург, Нiмеччина

Житловий комплекс Neue Burg розташований у м. Вольфсбург (120 тис. жителів), в 60 км від столиці землі Нижня Саксонія, Ганновера.
Побудований в 2011 р., площа забудови - 25 000 кв. м.
Особливий акцент зроблено в дизайні балконів, лоджій і терас для створення більшої близькості до природного оточення.
Перша премія BDA землі Нижня Саксонія в 2012 р.

 

Житловий комплекс в м. Вюрцбург, Франкфурт, Нiмеччина

Житловий комплекс в містечку Вюрцбург, біля Франкфурта, розташований на ділянці площею 35 000 кв. м.
Побудований в 2012 р. за замовленням міської ради м. Вюрцбург.

ЖК Triglavska Residential, Любляна, Словенiя
ЖК Vackov, Жижков, Чехiя

Житловий комплекс Vackov представляє проект, який вийшов з довгострокових досліджень житлових якостей архітектурного середовища.

Основний акцент було зроблено на створенні чіткого середовища з інтуїтивно зрозумілим розташуванням.
Дизайн об'єднує різні вимоги, які пред'являються до міського житла сьогодні: розвинена інфраструктура, яка відповідає традиційнiй міській забудові та високий рівень конфіденційності, і задоволення від життя в приватному будинку з садом.

Побудований в 2012 р.

 

ЖК Cit? Chantilly, Сен-Денi, Францiя
ЖК Сhoriner-Hoefe, Берлiн, Нiмеччина

 

Житловий комплекс Сhoriner-Hoefe розташований у Берліні, на Zehdenicker Straße, збудований в 2009 році.

 

Формат комплексу передбачає малоповерхову забудову, сучасну архітекртуру, внутрішні дворики, зелені дахи-тераси, характерний спокійний зелений двір та віддаленість від центру.

 

 

ЖК Riedgasse, Iнсбрук, Австрiя

ЖК Riedgasse розташований на околиці Інсбрука - австрійського міста з населенням близько 100 тис. жителів у підніжжя мальовничих Альп. Головною особливістю цього комплексу було СТВОРЕННЯ НОВОГО МІСЦЯ та трансформація сільської агломерації "Höttinger Ried" у розвинений житловий район з доброю репутацією.

ЖК Bu?y, Ставангер, Норвегiя

 

Житловий комплекс Buøy розташований в 10 км від нафтової столиці Норвегії м. Ставангер. Побудований в 2003 р. і призначений для працівників прилеглої суднобудівної верфі.

 

 

Фасади пофарбовані в теплі жовті тони, традиційні для цієї місцевості. І як ми бачимо, в суворій Норвегії теж полюбляють панорамні вікна та тераси. Особливість планувань - розсувні скляні стіни-перегородки між спальними та вітальнями кімнатами, таке просте рішення дозволяє легко змінювати розмір простору в квартирі.

 

Житловий комплекс в м. Лiлль, Францiя

 

Побудований в 2012 р. затишний житловий комплекс в тихому передмісті Лілля на рю де Канн.

 

ЖК СТОЛИЧНИЙ - це 100% влучення в такий формат!

 

Житловий комплекс в м. Падерборн, Нiмеччина

Німецький побратим СТОЛИЧНОГО житловий комплекс в місті Падерборн, в 50 км від Ганновера. Тераси на 1-х поверхах, сучасна архітектура, далеко від мегаполісу, відкриті стильні балкончики, мала поверховість - СТОЛИЧНИЙ в європейському тренді.

Житловий комплекс в окрузi Мончiпейн, Гаага, Голландiя
Житловий комплекс м. Скадберг, Норвегiя

 

Житловий комплекс  розташований у невеликому містечку Скадберг в 30 км від Ставангера, нафтової столиці Норвегії. Бiльша частина жителів комплексу працює на судноверфях і нафтопереробних компаніях Ставангера ...

 

Вибирайте і ви європейський стиль життя - живіть недалеко від мегаполісу, але використовуйте всі можливості СТОЛИЦІ!

 

ЖК MILANOFIORI, Мiлан, Iталiя

 

Житловий комплекс MILANOFIORI, що в перекладі з італійської означає "Квіти Мілана", розташований в 20 км на південь від Мілана, так як  і СТОЛИЧНИЙ - в 20 км на південь від Києва.

 

Дата побудови - 2010 р.
Архітектор - Paolo Brescia.
Площа забудови - 28 тис. кв.м.
Розташування - місто Ассаго, 20 км на південь від Мілана.

 

Мета дизайну комплексу наблизити проживаючих у ньому до природи. Для посилення відчуття контрасту лицьовій фасад у Milanofiori звернений убік Мілана - урбаністичний, пунктуальний, а от внутрішній фасад, спрямований на ліс і зелений двір - більш природний. Панорамні вікна, відкриті тераси і балкони, ландшафтний дизайн території - все знайоме для тих хто цікавився СТОЛИЧНИМ.

 

ЖК Ulla District, Стокгольм, Швецiя

Шведський житловий комплекс Ulla District розташований в передмісті Стокгольма і був побудований в 2006 р. На території комплексу багато галявин, дерев, природна водойма.

ЖК Vanajanranta, м. Хямеенлiнна, Фiнляндiя

Фінський аналог СТОЛИЧНОГО - житловий комплекс Vanajanranta. Розташований в годині їзди від столиці на березі озера Ванаявесі. За фінськими масштабами вважається досить великою забудовою, загальна житлова площа комплексу близько 16 000 кв.м. У ЖК СТОЛИЧНОМУ - 29000 кв.м.
ЖК Vanajanranta в 2006 р. був удостоєний 1-го місця в конкурсі Design & Built Open Architectural.

ЖК «Paradiso», Мюнхен, Нiмеччина

 

Житловий комплекс знаходиться в передмісті Мюнхена. У цьому місці переважає малоповерхове будівництво, що зовнi нагадує урбанізоване поселення, і вважається найкращим для тих, хто бажає одночасно насолодитися міським життям, з його повноцінною інфраструктурою і при цьому не втратити принад близькості природи.

 

 
Місце розташування комплексу має хорошу транспортну доступність: пряма лінія електрички від аеропорту Мюнхена (40 хвилин їзди). Станція електрички знаходиться в 150 метрах від житлового комплексу. Віддаленість до автобану А 8 - 4 км, до автобану А 99 - 3 км. У безпосередній близькості знаходяться магазини, кафе, ресторани, аптеки тощо. У кожному будинку передбачений сучасний ліфт, від нижнього поверху - (місце в підземному гаражі) до останнього поверху. До кожної квартири належить підвальне приміщення, балкон або тераса. Володарі перших поверхів мають у своєму персональному розпорядженні чудові садові ділянки.
Побудовано комплекс в 2011 році.

 

ЖК Fichtenberg Carre, Берлiн, Нiмеччина

 

ЖК Фіхтенберг Каре - ідилія серед зелені - це ідеальне поєднання міських можливостей і спокою еко-середовища подалi від суєти мегаполіса. Ця забудова знаходиться в районі Штегліц в декількох кілометрах від Берліна, біля пагорба «Фіхтенберг».

 

Посеред ландшафтного парку зі старими деревами чотири багатоповерхові новобудови утворюють житловий ансамбль, який вражає уніфікованим і стильним оформленням, сонячними кольорами фасадів і великими панорамними вікнами. Всі ці прийоми також успішно реалізовані в житловому комплексі СТОЛИЧНИЙ.

 

ЖК Stadtwald G?rten, Нюрнберг, Нiмеччина

 

У 30-ти км від Нюрнберга в місті Фюрт-Оберфюрберг на узліссі розташувався новий житловий комплекс Stadtwald Gärten. Для максимального використання сонячного світла в архітектурі комплексу застосовані відкриті балкони, тераси, панорамні вікна.

Всі ці елементи сучасного архітектурного стилю вже реалізовані в ЖК СТОЛИЧНИЙ!

 

Завантажити прайс

СТОЛИЧНІ НОВИНИ

Створення сайту - студія «Whitedesign»

тел.:    044 292 02 92

факс.: 044 292 32 32

e-mail: info@stolychnyi.com.ua

 

©2011-2012 All rigths reserved.

Житловий комплекс "Столичний"

Всі права захищені.