580 88 80
044

готові квартири 
з документами 
в розстрочку  

                                                                   ПОДРОБИЦI >>

 

Проблеми водопостачання Василькiва

Останнім часом все більш резонансною стає проблема водопостачання Василькiва. Дитячі садочки та школи Василькiва опинилися під загрозою закриття СЕС через відсутність води. Без води залишилися також житлові будинки та лікарня міста.

 

Ситуація з водою в місті настільки загострилася, що 25 травня 2015 директор КП "ККП м. Васильків" Тарас Корольов був змушений звернутися до обурених жителів міста з поясненнями щодо проблем, що виникли.

 

Ось що він сказав: «Водопостачання міста - сьогодні найболючіша тема. Устаткування станцій безповоротньо застаріло, ресурс свердловин швидко вичерпується, а систематичні перевантаження виводять станції з ладу».

 

На щастя, всі ці проблеми не стосуються жителів ЖК "Столичний", тому що комплекс має автономне водопостачання. Для цього побудовано гідровузол, в який входять 3 артезіанські свердловини, 2 резервуара чистої води, насосна станція та система очищення води.

 

На підтримку всієї цієї складної інженерної системи потрібні кошти, які надходять з оплати жителів ЖК "Столичний" за комунальні послуги. Порядок правовідносин на надання послуг регламентуються «Договором про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води» і «Договором про надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій», які на сьогоднішній день частина жителів не уклала з ЖЕКом «Столичний».

Завантажити прайс

СТОЛИЧНІ НОВИНИ

Створення сайту - студія «Whitedesign»

тел.:    044 292 02 92

факс.: 044 292 32 32

e-mail: info@stolychnyi.com.ua

 

©2011-2012 All rigths reserved.

Житловий комплекс "Столичний"

Всі права захищені.