580 88 80
044

готові квартири 
з документами 
в розстрочку  

                                                                   ПОДРОБИЦI >>

 

1-ша черга СТОЛИЧНОГО готується до заселення!!!

 

 Безпрецедентні умови розстрочки в ЖК СТОЛИЧНОМУ подовжені ще на 3 місяці!
Принеси паспорт та код, зроби перший внесок та…
ЗАСЕЛЯЙСЯ ЗА 3980 ГРИВЕНЬ НА МІСЯЦЬ!

 

 

Усім відомо, що ціни на готове житло вище, ніж на об’єкті, який ще будується! Тому тільки сьогодні і тільки на три літніх місяці ми пропонуємо унікальний варіант купівлі вже збудованої нової квартири – за ціною котловану! Ми також подовжуємо безпрецедентну програму розстрочки від забудовника, завдяки якій Ви нарешті забудете про орендовані квартири!

 

Наш підхід – раціональність в усьому! Купуючи квартиру в ЖК СТОЛИЧНОМУ, Ви не сплачуєте за зайві квадратні метри, а тільки за те – що реально будете використовувати! Стильні комфортні планування були розроблені з урахуванням європейських аналогів та потреб сучасного мешканця України. 1кімнатна квартира 35 кв.м при 50% первинному внеску із розстрочкою на 3 роки – буде обходитися усього 3980 грн. на місяць! Це краще, ніж сплачувати комусь за чужу квартиру, невідомо в якому стані… До того ж, усього 15 хвилин знадобиться для того, щоб від новобудов у ЖК СТОЛИЧНОМУ дістатися до метро!

 

Купуючи квартиру у ЖК СТОЛИЧНОМУ – Ви купуєте не просто квадратні метри, а новий стиль життя. Така концепція проживання давно поширена у Європі – на відстані від суєти та загазованості мегаполіса, в стильних по архітектурі домівках, із повним спектром послуг для мешканців та розвиненою інфраструктурою. Ми взяли все найкраще від заміського життя та втілили це в сучасній споруді нового міні-міста СТОЛИЧНИЙ!

 

Крім того, в ЖК СТОЛИЧНОМУ передбачена процедура придбання житла, при якої покупець не несе витрат, пов’язаних із оплатою відсотків по кредиту або розстрочці, держмита, комісій, нотаріальних послуг, страховок. В залежності від забудовника такі додаткові витрати становлять до 25% від загальної вартості квартири. В ЖК СТОЛИЧНОМУ цих додаткових відсотків немає! Ми гарантуємо, що Ви сплатите саме ту ціну, яку Вам назвали у відділі продажу!

 

Вже сьогодні 7 секцій першого будинку повністю збудовані, засклені, вкриті крівлею; повністю утеплені фасади, зведені всі інженерні мережі. Поспішайте! 1-ша черга ЖК СТОЛИЧНОГО готується до заселення!!!

 

 

Завантажити прайс

СТОЛИЧНІ НОВИНИ

Створення сайту - студія «Whitedesign»

тел.:    044 292 02 92

факс.: 044 292 32 32

e-mail: info@stolychnyi.com.ua

 

©2011-2012 All rigths reserved.

Житловий комплекс "Столичний"

Всі права захищені.