580 88 80
044

готові квартири 
з документами 
в розстрочку  

                                                                   ПОДРОБИЦI >>

 

Молодь обирає «Столичний»

Якість життя визначається в кожній, навіть незначній деталі. Ключовими факторами є кофорт і атмосфера яка нас оточує. ЖК «Столичний» все більше набирає популярність серед містян і стає місцем для прогулянок, де приємно проводити час, можна заглянути в кафе, магазини або в beauty-салон.

 

Жителям Василькова подобається ділитися своїми враженнями про комплекс. Аліна Клименко також прокоментувала свою думку.

 

 

«Я у вільний час часто сюди приїжджаю. Мені дуже подобаються нові арт-заклади, де можна чудово провести час, а стильний ландшафтний дизайн і екстер'єр комплексу приносить особливе естетичне задоволення », - розповіла А. Клименко.

 

«Столичний» - це сучасний формат, який об'єднує всі переваги міського і заміського життя, де є безліч можливостей для активного дозвілля і спокійного відпочинку на природі. Територія охороняється системою відеоспостереження, яка дозволяє максимально забезпечити безпеку жителям комплексу.

 

«Надалі хотіла б жити в ЖК «Столичний». Наявності "двору без авто" є величезною перевагою для спокою батьків. У пішій доступності знаходяться школи, супермаркет, ресторани, кафе, лікарня і продуктовий ринок. Це дуже зручно! »- додала Аліна Клименко.

 

 

Мешканка «Столичного» Ірина, яка проживає в комплексі вже більше 2-х років стверджує, що обстановка відіграє важливу роль для життя.

 

«Для мене, як для творчої людини, просто необхідна така надихаюча атмосфера. Часто приходжу з ноутбуком в кафе, і створюю там робочі проекти. Велику кількість енергії отримую від оточення. Сусіди дуже привітні, з багатьма вже встигли подружитися », - поділилася Ірина.

Також поділилась своїм враженням і васільковчанка Анастасія Русяєва, яка часто буває в «Столичному».

 

 

«Новобудова яскрава і привертає увагу оточуючих. Для молоді - це стало новою зоною відпочинку. Безліч креативних закладів в які хочеться повертатися. Ті, хто побував тут хоча б раз, приїжджають сюди знову », - прокоментувала Русяєва Анастасія.

 

Ганна Морозова

 

Завантажити прайс

СТОЛИЧНІ НОВИНИ

Створення сайту - студія «Whitedesign»

тел.:    044 292 02 92

факс.: 044 292 32 32

e-mail: info@stolychnyi.com.ua

 

©2011-2012 All rigths reserved.

Житловий комплекс "Столичний"

Всі права захищені.