580 88 80
044

готові квартири 
з документами 
в розстрочку  

                                                                   ПОДРОБИЦI >>

 

Дизайн

Раціональність у всьому! Розумні планування були розроблені з урахуванням європейських аналогів та потреб сучасного жителя України. Покупець не платить за зайві квадратні метри, а тільки за те - що реально буде використовувати!

 

Для майбутніх власників квартир пропонуємо авторські дизайн-проекти інтер'єру, які дозволять повною мірою розкрити потенціал планувальних рішень квартир, забезпечити максимальну комфортність житла, а також підкреслити яскраву індивідуальність майбутніх мешканців.

 

ЖК СТОЛИЧНИЙ - це новий стиль життя!

КОМФОРТНА ЩIЛЬНIСТЬ ЗАБУДОВИ

Висотність будинків комплексу забезпечує комфортну щільність населення на території житлового комплексу і не порушує гармонійне сприйняття простору.

ПАНОРАМНІ ВІКНА

Всі квартири мають панорамні вікна (уявіть собі вікна від підлоги до стелі), завдяки яким Ви отримаєте багато сонячного світла, приголомшливий вигляд, легкість і сучасність інтер'єру!

Фасади житлових будинків витримані в теплих гармонійних тонах, красиві оздоблювальні матеріали підкреслюють сучасний стиль комплексу.

 

ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН

Спеціально для комплексу був розроблений ландшафтний дизайн. Вся територія комплексу буде потопати в зелені. Дзюркотливі фонтанчики, клумби з квітами будуть прикрашати центральні алеї.

 

РОЗУМНІ ПЛАНУВАННЯ

Планування квартир у ЖК СТОЛИЧНОМУ унікальні для України, над їх створенням працювали кращі архітектори Європи.
За офіційною статистикою кожна друга квартира піддається переплануванню. Навіщо ж свідомо проектувати те, що буде переплановане, подумали ми, і створили квартири з розумними плануваннями, в яких вже все продумано і передбачено.
Купуючи таку квартиру, Ви будете відчувати її великою, просторою, але при цьому не будете переплачувати за зайві квадратні метри коридорів. Ви отримаєте збільшені зони для спілкування та відпочинку - так живуть в усіх високорозвинених країнах.

 

КВАРТИРИ З ТЕРАСАМИ

Квартири на перших поверхах мають власні тераси площею до 25 кв.м., на яких можна зібратися ввечері з друзями, погріліть або влаштувати дитячий спектакль. До речі, тераса входить у вартість квартири, Ви отримуєте її в подарунок.
Ми об'їздили всю Європу і знаємо - ЯК ВОНИ ЖИВУТЬ, ми взяли краще і зробили все, щоб в ЖК СТОЛИЧНОМУ Ви були щасливі!

Переглянути
інтер'єри
Завантажити прайс

СТОЛИЧНІ НОВИНИ

Створення сайту - студія «Whitedesign»

тел.:    044 292 02 92

факс.: 044 292 32 32

e-mail: info@stolychnyi.com.ua

 

©2011-2012 All rigths reserved.

Житловий комплекс "Столичний"

Всі права захищені.