580 88 80
044

готові квартири 
з документами 
в розстрочку  

                                                                   ПОДРОБИЦI >>

 

ЯКІСТЬ

Якість у всьому - гарантія комфорту для наших покупців! Повна автономія інженерних мереж: 7 км зовнішніх електромереж, 5 км нового газопроводу, 3 трансформаторні підстанції, що забезпечують безперебійну подачу електрики, свердловини з артезіанською водою!

 

 

ЦЕГЛЯНІ СТІНИ

Для будівництва ЖК СТОЛИЧНОГО ми використовували цеглу. Вона має високу міцність та добрі теплотехнічні показники, чудові характеристики по звуко- та шумоізоляції.
І ще один важливий параметр - екологічна чистота, Ця цегла виготовлениа виключно з природних матеріалів без хімічних домішок.

 

ЧИСТА ВОДА

У жителів ЖК СТОЛИЧНИЙ якісна вода, для цього побудований гідровузол, в який входять 3 артезіанські свердловини, 2 резервуара чистої води, насосна станція та система очищення води.

ЕВРОПЕЙСКИЙ ПРОЕКТ

Проект ЖК СТОЛИЧНОГО підготовлений кращими архітекторами України - бюро ефективної архітектури «Архіматика» в співдружності з відомими європейськими архітекторами.

Утеплені фасади

Фасади будинків ЖК СТОЛИЧНОГО утеплені за системою Baumit, що дозволить зменшити тепловтрати через зовнішні стіни на 50% і відповідно знизити мешканцям витрати на опалення та кондиціонування.

 

НАДІЙНІ ЛІФТИ

Всі будинки, незважаючи на невисоку поверховість, для максимального комфорту мешканців, обладнані сучасними швидкими, безшумними і дуже надійними ліфтами фірми OTIS.

НОВІ КОМУНІКАЦІЇ

До ЖК СТОЛИЧНИЙ були підведені абсолютно ВСI нові комунікації: прокладено 7 км ліній електропередач, 5 км газопроводу, 1 км зливової каналізації, 2.7 км каналізаційного колектора, побудовані 3 трансформаторні підстанції загальною потужністю 1500 кВт.
Завдяки власниv комунікаціям мешканці ЖК СТОЛИЧНИЙ не будуть підігрівати вулицю за рахунок власних коштів. Їм не загрожує вибивання пробок через недостатню потужність, і з запахами у вбиральнях теж буде все гаразд!

 

ГАЗОВІ КОТЕЛЬНІ

У перших 2-х будинках комплексу встановлені сертифіковані дахові газові котельні, які гарантовано забезпечують мешканців автономним теплом і безперебійною подачею гарячої води. Вони працюють з великою точністю, дозволяють регулювати температуру відповідно до погодних умов і таким чином не палити зайвого. Це кращий варіант теплопостачання для багатоквартирних будинків. Однак, економічна криза і різке подорожчання енергоносіїв вносять корективи в споживчі переваги мешканців. Тому внесені зміни в проект комплексу і тепер опалення буде індивідуальним в кожній квартирі.

 

ПАЛЬОВІ ФУНДАМЕНТИ

Всі будинки в ЖК СТОЛИЧНОМУ ми побудували на палях, пальові фундаменти технологічно найскладніші і найдорожчі. Але і самі надійні, монтажна організація дає на них саму тривалу гарантію.

ТОЧНІСТЬ РОЗМІРІВ

Висока точність геометричних розмірів несучих стін, міжкімнатних перегородок, підлоги, стельових блоків значно полегшить Вам проведення оздоблювальних робіт і дозволить закінчити довгоочікуваний ремонт в найкоротший термін та  з меншими витратами.

 

ЧИСТОТА НА КОЖНОМУ КРОЦІ

Для поліпшення санітарно-епідеміологічного стану та естетичного вигляду комплексу ми спроектували окрему зону виносу сміття, прибрали підвали в звичному для всіх вигляді.

 

Завантажити прайс

СТОЛИЧНІ НОВИНИ

Створення сайту - студія «Whitedesign»

тел.:    044 292 02 92

факс.: 044 292 32 32

e-mail: info@stolychnyi.com.ua

 

©2011-2012 All rigths reserved.

Житловий комплекс "Столичний"

Всі права захищені.