580 88 80
044

готові квартири 
з документами 
в розстрочку  

                                                                   ПОДРОБИЦI >>

 

Переваги життя в новобудові

Cьогодні житло сталінських і хрущовських часів цікавить покупців все рідше. Перевага віддається покупці квартир в новобудовах. Згідно з окремими експертними оцінками, більше 30% покупців на ринку житла, як в столиці, так і в регіонах, цікавиться виключно первинної нерухомістю.

 

 

Вибираючи бажану квартиру, покупці звертають увагу на планування. У нових будинках, як правило, вона краще, так як створюються сучасні проекти з максимальним комфортом для життя: лаундж-зона на лоджії, де можна розташувати додаткове спальне місце в будь-який сезон; однокімнатна квартира-студіо, завдяки правильному розташуванню меблів можна зробити двокімнатної. Також в новобудовах все частіше можна помітити панорамні вікна, які роблять кімнату світліше і ширше.

 

Важливим аспектом комфортного життя є розвинена інфраструктура. Особливо для сімей, в яких є діти. Плюси квартири в новобудові - це розташування поруч з магазинами, зручними дитячими майданчиками, поліклінікою, дитячим садом, школою.

 

Прикладом тому, житловий комплекс «Столичний», який знаходиться в місті Васильків, Київської області.

 

 

 

«У нас в ЖК «Столичний» є все необхідне для прогулянки з дітьми: закриті від авто спортивні та дитячі майданчики, сучасні тротуари для маленьких бігунів, і великий стадіон поруч з комплексом», - розповіла мешканка «Столичного» Оксана.

 

 

 

Найчастіше новобудови європейського рівня проектуються за інноваційними технологіями. Віддаючи перевагу житлу в новобудові, не виникне питання про стан водопроводу, електромережі, системи вентиляції та опалення, чого не можна сказати про покупку квартир на вторинному ринку.

 

 

Сучасна забудова передбачає економічність в утриманні, про це розповів житель ЖК «Столичний», Ігор Шестаков.

 

«Я шукав квартиру у Василькові, хотів купити на вторинному ринку. Проїжджаючи по вулиці Декабристів побачив що будується житловий комплекс. Зайшов у відділ продажів, зі мною доброзичливо поспілкувалися, розповіли все детально, за що я дуже вдячний! Там працюють професіонали! Незабаром придбав квартиру, так як вартість мене влаштувала, а на вторинному ринку ціни були вище. Витрати на утримання квартири в ЖК «Столичний» в місяць 800-1000 грн. Раніше за таку ж площу я платив 2000-2500 грн. в старому будинку », - поділився своєю історією, І. Шестаков.

 

 

 

 

«За 5 бальною системою оцінюю на " 5+". Знайомим раджу тут також придбати житло, за моїми рекомендаціями вже 10 осіб в «Столичному» купили квартири », - доповнив Ігор Шестаков.
 

 

Анна Морозова

 

Завантажити прайс

СТОЛИЧНІ НОВИНИ

Створення сайту - студія «Whitedesign»

тел.:    044 292 02 92

факс.: 044 292 32 32

e-mail: info@stolychnyi.com.ua

 

©2011-2012 All rigths reserved.

Житловий комплекс "Столичний"

Всі права захищені.