580 88 80
044

готові квартири 
з документами 
в розстрочку  

                                                                   ПОДРОБИЦI >>

 

Новорічна казка у ЖК «Столичний»

Неймовірне новорічне шоу відбулось у найпрестижнішому житловому комплексі Василькова. На захід завітало близько 200 дітей разом із батьками. Зимової прохолоди відвідувачі майже не відчули, адже на околицях було дуже гаряче.

 

Свято розпочалося із виступу Сонячного півня, який розважав дітей танцями і піснями. Продовжила розважати гостей принцеса Місячного царства Оделія і королева ночі Даркнес.

 

За сюжетом, у принца Сонячного царства і королеви ночі Даркнес стався конфлікт. Нічна повелителька настільки образилась, що вирішила помститися і зіпсувати усім свято. Вона викрала у півня те, без чого він не може співати – його хвіст, а принцесу перетворила на лебідку.

 

Рятувати ситуацію поквапилися Дід Мороз зі Снігуронькою, які разом із глядачами відправились у казкову подорож, де спільними зусиллями повернули чарівний хвіст Сонячному півнику, лебідка знов перетворилась на принцесу, а ялинка засяяла різноманітними вогниками.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До слова, ялинкові прикраси діти зробили власноруч.

 

 

 

 

 

Дід Мороз привітав переможців конкурсу на кращу прикрасу для Зеленої красуні. Перемогу здобули:
- Сабко Паша;
- Пономаренко Софія;
- Трушковський Влад та Ілля;
- Гаврилюк Макар;
- Влада Калугіна;
- Тимофій
Всі вони отримали за свої старання м’які іграшки та солодощі, решта учасників без подарунків не залишилися, усі пішли додому із солодкими подарунками від Діда Мороза.

 

Один з переможців - шестирічний Макар Гаврилюк, який приїхав на свято із Києва з мамою Іриною.
«Ми зробили свинку, і дали їй назву «Голова Столичного десанту», - прокоментувала мати переможця.
«На Новий рік я вже зробив замовлення Діду Морозу, хочу Дикого Скрічера - машину Н2 Октон, яка перетворюється на двоголового дракона», - розповів Макар.

 

 

Родина Ткаченко, яка мешкає у ЖК «Столичний» зробила дві прикраси - Новорічний феєрверк та Свинку Нюшу. Для створення кульки, за словами тата Олександра, сім’я використала 240 ґудзиків та шпильок.
Робили всією родиною: Андрійко (2 роки), Мар’янка (7 років), жінка Тетяна і я. Все що було вдома, з всього пообрізав ґудзики», - додав батько Олександр Ткаченко.
Свинку Нюшу зробили за допомогою пластиліну.

 

Віка Притула (6 років) прийшла на свято з мамою Іриною.
«Я зробила кульку з прикрасами. Допомагала мамі, казала як робити. На Новий рік хочу чарівні санки, а ще котів та собак справжніх», - поділилася учасниця конкурсу.

«Живемо в комплексі вже третій рік. Атмосфера свята чудова. Це вже не перший захід, який ми відвідали. Тут дуже часто організовують цікаві розваги. Кожен раз щось нове! На Новий рік бажаю усім здоров’я, щастя та мирного неба над головою. Мрію щоб близькі були здорові.

 

Наприкінці свята організатори зробили яскравий подарунок усім гостям заходу. Дітлахи побачили вогняну виставу Піксель шоу та феєричний салют, які подарували усім відвідувачам чудовий передноворічний настрій та стійке відчуття того, що все у новому році буде добре!

Завантажити прайс

СТОЛИЧНІ НОВИНИ

Створення сайту - студія «Whitedesign»

тел.:    044 292 02 92

факс.: 044 292 32 32

e-mail: info@stolychnyi.com.ua

 

©2011-2012 All rigths reserved.

Житловий комплекс "Столичний"

Всі права захищені.