580 88 80
044

готові квартири 
з документами 
в розстрочку  

                                                                   ПОДРОБИЦI >>

 

Про комплекс

ЖК СТОЛИЧНИЙ пропонує нову для України і дуже популярну в Європі концепцію проживання.

Формат ЖК СТОЛИЧНОГО дозволить Вам користуватися усіма можливостями столиці, жити при цьому в чистому екосередовищі та заощадити щонайменше в 2 рази на придбанні та утриманні житла.

ЕВРОПЕЙСКИЙ ФОРМАТ

ЖК СТОЛИЧНИЙ - це комплекс, що об'єднує всі переваги міського та приміського життя. Ми пропонуємо Вам житло за містом, але в центрі з розвиненою інфраструктурою, в чистому екосередовищі з розширеними можливостями для активного дозвілля та спокійного відпочинку на природі. Це новий формат, у якому живуть всі розвинені країни.
В Німеччині, Швеції, Австрії та інших країнах такі комплекси є стандартом. Ми застосували кращий досвід наших закордонних колег і побудували житловий комплекс у якого немає аналогів в Україні.

ЗРУЧНЕ ТА БЛИЗЬКЕ РОЗТАШУВАННЯ

Ми вибрали найбільш підходяще місце для нового житлового комплексу, яку в повній мірі відповідає нашим суворим вимогам. ЖК СТОЛИЧНИЙ розташований в 19 км на південний захід від центральних районів Києва по трасі E95 (М-05, в Одеському напрямку) відразу ж на в'їзді в місто Васильків, на головній вулиці, що прямо веде до центру.

Добиратися з ЖК СТОЛИЧНОГО на роботу в столиці зручніше і швидше, ніж із будь-якого спального району. І не тільки на автомобілі, зупинка маршрутки - прямо навпроти комплексу.

 

ІНФРАСТРУКТУРА - ВСЕ ПОРУЧ

ЖК СТОЛИЧНИЙ має всю необхідну інфраструктуру в пішохідній доступності на території комплексу: дитячий садок, магазини, банк, власний багатофункціональний спортивний майданчик, салон краси, стоматологічний кабінет, майстерні побутового ремонту, автосервіс, турагенство, кафе, зупинку громадського транспорту і т.д. Поряд з територією комплексу знаходяться 2 школи, поліклініка, лікарня, продуктовий ринок.

ECO & RELAX

Чисте повітря, тихий пішохідний двір, що потопає в зелені, фонтани, великий парк з ландшафтним дизайном і прогулянковими зонами, спокійна, безпечна обстановка, гарна архітектура комплексу в стилі модерн, комфортна густота населення, ніяких багатоповерхівок, пробок, міської суєти, шуму, загазованості …

СТОЛИЧНИЙ В ЦИФРАХ

Поверховість 6-7-9
Кількість будинків 29
Висота стель 2,7 м
Площа ділянки забудови 60 000 м²
I черга будівництва введена в експлуатацiю
II черга будівництва

 введена в експлуатацiю

III черга будівництва

введена в експлуатацiю

 

Площі квартир

 1 кімнатні  35-40 м2
 2  кімнатні    55-62 м2
 3 кімнатні  78 м2
 Комерційні приміщення  15-100 м2

 

Столічний на карті

 

 

МИ ЇДЕМО ДО МЕТРО ШВИДШЕ ЗА КИЯН 

Добиратися з ЖК СТОЛИЧНОГО на роботу в столиці швидше, ніж з будь-якого спального району.

Завантажити прайс

СТОЛИЧНІ НОВИНИ

Створення сайту - студія «Whitedesign»

тел.:    044 292 02 92

факс.: 044 292 32 32

e-mail: info@stolychnyi.com.ua

 

©2011-2012 All rigths reserved.

Житловий комплекс "Столичний"

Всі права захищені.