580 88 80
044

готові квартири 
з документами 
в розстрочку  

                                                                   ПОДРОБИЦI >>

 

Love Story жителів «Столичного»

Існування не можливе без кохання! Це палке відчуття шукає кожна людина на нашій планеті, а шлях до знаходження буває дуже цікавим! До Дня Святого Валентина ЖК «Столичний» створив конкурс на кращу Love Story. Переможця чекає сертифікат на романтичну вечерю в ресторанi «Intelligent» в м. Васильків.

 

14-го лютого все частіше в соціальних мережах можна зустріти сучасний «challenge», як всі охочі діляться своїми історіями знайомств, першого палкого поцілунку, довгоочікуваного побачення, та неочікуваних сюрпризів, які змінили їхні життя. Всі бажаючі також розповіли і нам, як зустріли своє кохання. Одна з учасників конкурсу - мешканка «Столичного», Тетяна Корчак, яка відкрила нам свою таємницю.

 

«З чоловіком ми знайомі зі школи, а прояв симпатії один до одного відбувся вже у студентські роки. Я закінчила школу на рік раніше за нього, після чого ми не бачилися довгий час. Одного разу приїхавши до батьків на вихідні, вийшли погуляти з подружкою, зайшли в місцеве кафе, і туди ж приїхав цікавий хлопець, це був саме той Вова. Ми сиділи разом, після бесіди, я попросила підвезти мене додому. Доля так склалася, що ми вже 5 років разом, з них 3.5 року як чоловік і дружина, і у нас є чудова донечка Кіра!» - розповіла Тетяна Корчак.

 

 

З усіх учасників конкурсу на кращу Love Story, по кількості голосів перемогу одержав - Сергій Косенко, який приголомшив читачів своїми вчинками заради кохання. Вітаємо переможця, та даруємо сертифікат на романтичну вечерю в ресторані «Intelligent».

 

«Ми з дружиною жили на сусідніх вулицях. Нас познайомив наш спільний друг Сергій Христич "Тосік", якого я завжди збирався взяти за свідка на весілля. Майже за рік до нашого одруження він трагічно загинув в ДТП. Коли ми познайомилися з майбутньою дружиною, їй було 11, а мені 13 років. Зараз Діані 30, мені 32 р. Я одразу закохався в неї. Все літо я кожного дня проводив на лавці біля її будинку. Вже потім проводжав її зі школи, носив портфель і дарував шоколадки. Шкільне життя було дуже насичене. Ми обоє гарно навчалися, і закінчили школи з відзнаками. Завжди брали участь у різних заходах та змаганнях. В старших класах Діана виграла титул «Королева шкільного балу». Коли я поступив на навчання в Київ, то 2 роки щотижня їздив додому за 300 км. в Вінницьку область, щоб побачити її. Пізніше вона також приїхала на навчання в Київ. Після закінчення її навчання я зробив їй пропозицію, і 24 вересня 2011 року ми одружилися. 20 січня 2014 року у нас з'явився син Ванюша. Після одруження нам довелося жити в Вінницькій області, але народження сина змусило нас замислитися про повернення ближче до Києва, щоб для дитини було більше перспектив. Довго переглядали варіанти, і зупинилися на житловому комплексі «Столичний». Обрали саме його через екологічність, затишність та інфраструктуру. Ми з дружиною разом вже 18 років, але кожного дня зізнаємося в коханні один одному. Ще я люблю повторювати фразу, що доля на стільки прихильна до мене, що навіть кохання всього життя я одразу знайшов на сусідній вулиці. Жодного разу в житті я не пожалкував про цю зустріч!» - поділився Сергій Косенко.

 

 

 

 

Історій є багато, і в кожного вона своя! Той, хто ще в пошуках, не втрачайте час! Створюйте свою Love Story!

 

Анна Морозова

 

Завантажити прайс

СТОЛИЧНІ НОВИНИ

Створення сайту - студія «Whitedesign»

тел.:    044 292 02 92

факс.: 044 292 32 32

e-mail: info@stolychnyi.com.ua

 

©2011-2012 All rigths reserved.

Житловий комплекс "Столичний"

Всі права захищені.