580 88 80
044

готові квартири 
з документами 
в розстрочку  

                                                                   ПОДРОБИЦI >>

 

ЗАБУДОВНИК

Замовник проекту - ТОВ «ЗахідТрансбудВпровадження», дозвіл на будівництво № КС 11412129466 від 30.07.2012 р.

 

У даний момент компанія проводить технічний нагляд за будівництвом ЖК «Столичний», координує виконання всього комплексу робіт на об'єкті. Після завершення будівництва планується створення служби експлуатації.

 

Генеральний підрядник - ТОВ «БСК «Україна», будівельна ліцензія Серія АЕ №261731 вiд 14 червня 2013 р. - завжди дотримується високих стандартів будівництва, застосовує сучасні технології і наповнює свої будинки інженерним обладнанням найвищої якості.

 

Команда БСК Україна реалізувала один з найуспішніших проектів елітної нерухомості в місті Києві - житловий комплекс «Микільський град», який є еталоном сучасного, комфортабельного та красивого житла.

 

Проект ЖК «Столичний» розроблений бюро ефективної архітектури «Архіматика» з урахуванням досвіду європейських архітекторів.

«Архіматика» спеціалізується на розробці проектів великих житлових та громадських комплексів. Компанія брала участь в розробці проектів таких відомих комплексів як "Комфорт-таун", "Паркове місто", "101 Tower", "Victory Towers", "Respublika" і т.д. Діяльність бюро спрямована на розвиток сучасних тенденцій в архітектурі, створення пам'ятних образів та досягненні високої рентабельності проектів.

 

Завантажити прайс

БСК УКРАЇНА

 

За високу культуру будівництва житлового комплексу «Столичний» керівництво та співробітники компаній «ЗахідТрансбудВпровадження» та «БСК« Україна» нагороджені Почесними Грамотами від Васильківського міського голови - Іващенко С.Г. та голови Васильківської районної державної адміністраціі - Сабадаш В.І.

 

www.bscu.com.ua

 

 

ЛУН рекомендует

СТОЛИЧНІ НОВИНИ

Створення сайту - студія «Whitedesign»

тел.:    044 292 02 92

факс.: 044 292 32 32

e-mail: info@stolychnyi.com.ua

 

©2011-2012 All rigths reserved.

Житловий комплекс "Столичний"

Всі права захищені.