580 88 80
044

готові квартири 
з документами 
в розстрочку  

                                                                   ПОДРОБИЦI >>

 

Дозвілля

Купуючи квартиру в ЖК СТОЛИЧНОМУ - Ви купуєте не просто квадратні метри, а новий стиль життя. Така концепція проживання давно поширена в Європі - подалі від суєти та загазованості мегаполісу, в будинках зі стильною архітектурою, з повним спектром послуг для мешканців та розвиненою інфраструктурою.

Ми взяли найкраще від заміського життя та втілили це в сучасних спорудах нового міні-міста СТОЛИЧНИЙ!

 

Відкриті тераси для мешканців 1-х поверхів

Спеціальна пропозиція для мешканців 1-х поверхів. Окремий вхід з вулиці та відкритий зелений майданчик у дворі з невеликим огородженням. Площа відкритої тераси становить до 25 кв. м, залежно від площі квартири. Можливе облаштування мангала, квітника, літньої альтанки.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК

Ми спроектували для вас власний спортмайданчик з роздягальнями та душовими, нічним освітленням, обладнаним для ігри в футбол, баскетбол, теніс, волейбол, з прекрасними біговими доріжками. Майданчик призначений тільки для жителів ЖК СТОЛИЧНОГО.

 

ДИТЯЧИЙ САДОЧОК

Для ваших діток ми будуємо ультрасучасний дитячий садочок - з теплими підлогами, просторими та світлими кімнатами, незвичайною архітектурою, групами творчого розвитку. Дитсадок розрахований на 4 групи по 20 дітей і яслі на 15 малюків.

 

СТАРИННІ ПРАВОСЛАВНІ ХРАМИ

Талісманом ЖК СТОЛИЧНОГО є унікальна дерев'яна церква з трьохсотлітньою історією, яка розташована прямо навпроти комплексу. Крім цього у Василькові знаходяться справжні православні святині зразка 18 ст. - це Микільська церква та собор св. Антонія і Феодосія, зразок архітектури українського бароко. Деякі перекази говорять про існування підземного тунелю між ними таі Києво-Печерською Лаврою.

 

ТОРГІВЕЛЬНО-СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

На території комплексу буде розташований супермаркет, щоб ви завжди змогли купити все необхідне поруч з будинком. А також пішохідно-торгівельна зона, де кожен мешканець ЖК СТОЛИЧНОГО зможе швидко і зручно оплатити рахунки, відремонтувати взуття чи здати одяг у хімчистку, виготовити дублікати ключів, відвідати салон краси або вибрати туристичну путівку та багато іншого.

 

ЛУЖКИ

Навколо комплексу ми створили кілька лужків з відмінними зеленими та рівними газонами на яких можна гратися з дітьми, приємно відпочивати чи просто милуватися пейзажами.

 

ПАРК РОЗВАГ

Ще один сюрприз чекає нових жителів ЖК СТОЛИЧНОГО - це не маючий аналогів розважальний центр "Український Диснейленд" в 15 хвилинах від житлового комплексу. Його площа становитиме понад 22 тисяч квадратних метрів. Особливість парку буде в тому, що він зможе приймати відвідувачів цілий рік незалежно від погодних умов. "Парк являє собою величезний атріум з частково скляним дахом, усередині якого розташовані десятки атракціонів», - повідомив головний архітектор проекту Дмитро Васильєв. Також, варто відзначити, що деякі  атракціоні будуть встановлені компанією, яка монтувала атракціони і в американському Діснейленді. У відмінності від подібних парків в Москві та Дубаї, київський парк буде мати більш довгі та круті гірки. Важливо, що для дітей буде організована спеціальна зона, яка буде мати різні басейни і маленькі гірки. Жителі ЖК СТОЛИЧНОГО будуть мати пряме транспортне сполучення з цим розважальним центром.

Завантажити прайс

СТОЛИЧНІ НОВИНИ

Створення сайту - студія «Whitedesign»

тел.:    044 292 02 92

факс.: 044 292 32 32

e-mail: info@stolychnyi.com.ua

 

©2011-2012 All rigths reserved.

Житловий комплекс "Столичний"

Всі права захищені.