580 88 80
044

готовые квартиры
с документами  
в рассрочку

                                                                         Подробнее >>

«Місто професій» у Васильковi

Працівники БСК «Україна» взяли учать у соціальному проекті для дітей «Місто професій», який проходив в місті Васильків Київської області. Під час цієї акції діти мали змогу долучитися до багатьох професій, зокрема професії будівельника.

Видавши іграшкові паспорти на вході до імпровізованого містечка професій дітям розповідали порядок дій на святі. Зроблено акцію у вигляді гри, та все одно, все як у житті: роботодавці беруть юних кандидатів на роботу, далі у малечі є можливість пройти різні майстер-класи, конкурси, після чого влаштуватися за будь-якою професією і навіть отримати іграшкову зарплатню. Імпровізовані «гроші» юні робітники витрачали переважно на солодощі.

Представили на заході суспільно важливі професії: міліціонер, пожежник, лікар, будівельник, тощо.

Співробітники компанії розповіли малечі про важливість професії будівника для суспільства, а також відповіли на всі поставлені запитання щодо спеціальності.. Школярі уважно слухали кожне слово фахівців, та активно цікавились тонкощами роботи.

Наприкінці свята, розуміючи важливість кожної професії діти подякували представникам кожної спеціальності за їх роботу, і зацікавилися учбовими закладами, де можна було б опанувати визначену справу.

 

 

 

 

 

Скачать прайс

СТОЛИЧНЫЕ НОВОСТИ

Создание сайта - студия «Whitedesign»

тел.:    044 292 02 92

факс.: 044 292 32 32

e-mail: info@stolychnyi.com.ua

©2011-2012 All rigths reserved.

Жилой комплекс "Столичный"

Все права защищены.