292 02 92
044

13500 грн/м²
0% розстрочка 
67500 грн 1-й внесок  

                                                                   ПОДРОБИЦI >>

 

Мрії збуваються під Новий Рік!

Як відомо, під Новий Рік, збуваються найпотаємніші мрії...
Особливо хочеться, що б збувалися дитячі мрії. Саме тому, компанія «БСК «Україна», зробила все можливе, щоб мрії діток, зі страшним діагнозом «безкомпромісна онкологія» - здійснилися!
Ми закупили безліч подарунків - ляльки, пупси, радіокеровані машинки, розвиваючі іграшки, санчата, самокати, дитяче харчування, памперси, одноразові пелюшки, необхідні речі і, звичайно ж солодощі! Що б на Новий Рік у цих малюків та їх батьків стало хоча б трохи більше радості.
Адже батьки діток, в чиї родини прийшла біда з ім'ям «онкологія» продають все своє майно - машини, будинки і квартири, що б зібрати необхідні кошти для лікування за кордоном. І дуже часто, саме на такі, здавалося б, маленькі радості - елементарно не вистачає грошей. А  саме такі дрібниці допомагають жити!
Попереду у батьків цих діток ще довгий шлях - багатьом з них необхідні величезні суми на лікування, які вони просто не в змозі заробити. І якщо Ви можете чимось допомогти - ми з величезною радістю дамо Вам контакти батьків, які не перестають сподіватися на диво - здоров'я своїх дітей.
Даруйте радість іншим і будьте щасливі!

Завантажити прайс

СТОЛИЧНІ НОВИНИ

Створення сайту - студія «Whitedesign»

тел.:    044 292 02 92

факс.: 044 292 32 32

e-mail: info@stolychnyi.com.ua

 

©2011-2012 All rigths reserved.

Житловий комплекс "Столичний"

Всі права захищені.